PETKIT LED Nail Clipper PRO | White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 430.00 mm |
| Gross height (mm) | 330.00 mm |
| Gross weight | 0.142 kg |
| Gross width (mm) | 410.00 mm |
| Materjal | ABS, Stainless Steel |
| Muud funktsioonid | LED light Non-slip and lockable handles Portable and handful |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 15 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 41.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Producer | PETKIT |
| Producer product name | LED Nail Clipper PRO |
| Tare weight (kg) | 0.046 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: petkit led nail clipper pro white, pk2302, petkit, lemmikloomatarbed














